Kraj školske godine

Kako su temperature narasle, tako je motivacija za rad krenula padati. Tradicionalno smo lipanj proveli u učenju zadnjeg nastavnog sadržaja predodređenog za tekuću nastavnu godinu te u zaključivanju ocjena.

Ipak, zadnji dan iskoristili smo za priredbu koju su učenice Jolanda Benažić i Lara Zrinski pod stručnim vodstvom nastavnice Matee Baković Andrić iskoristile za predstavljanje rada škole tijekom ove školske godine. Tako smo čuli sve o sportskim uspjesima, učeničkim uspjesima, visokim mjestima na raznim natjecanjima, školskim dogodovštinama, terenskim nastavama, gostujućim predavanjima i ostalim stvarima koje su nas pratile ovu školsku godinu.

Učenici su krenuli na zasluženi odmor s velikim nestrpljenjem što ih sve čega iduće školske godine!