Božićna priredba

Božićna priredba uvijek je najiščekivaniji događaj posljednjeg tjedna nastave u godini jer – znači da nema nastave!

Naši vrijedni učenici pod stručnim vodstvom profesorice Baković Andrić marljivo su pripremali svoje točke pa su nas svakom sve više i više iznenadili. Lola, Josip i Neo kao naši voditelji napravili su pregled polugodišta uz predstavljanje uzbudljivih i zanimljivih točaka. Sara Š. i Vilim veselo su zasvirali i uveli nas u blagdansko vrijeme, Zara, Dora, Sara O., Alina i Mara predstavile su nam božićnu pjesmu na engleskom, talijanskom, njemačkom, ukrajinskom i španjolskom jeziku, Viktor nam je približio svoje razmišljanje o božićnim poklonima, Jolanda i Filip otpjevali su nam svoju verziju pjesme Božić dolazi, Mihovil, Bruno, Marko Š. i Marko G. uveselili su nas božićnim recitalom, a Artur nam je izveo Pismo majci na ruskom jeziku. Ponosimo se svim našim talentima, ali kad ih čujemo uživo, još smo više dirnuti!

Za kraj je održan još jedan kviz u kojem su podijeljene vrijedne nagrade najboljim učenicima, a i izbor najljepše okićenog razreda. Ove godine nagradu je odnio 2.a razred s pomno ukrašenom učionicom!

A čak nas je posjetio i Djed Božićnjak iz daleke Australije!