Tel: 01/4877-800 Fax: 01/4877-808
098/211-269

Osnivač Gimnazije Marul: CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Stručni izleti

Stručni izleti počinju učeničkim anketama o izboru putovanja, nastavljaju se izborom i istraživanjem projekta.

Stručni izleti obuhvaćaju različita obrazovna područja, umjetnička, znanstvena i gospodarska, čije će rezultate učenici prezentirati u školi, prije puta i na odabranim lokalitetima tijekom putovanja.

Za vrijeme putovanja, učenici će dopunjavati svoja viđenja i interpretacije, a usputna zapažanja bilježit će svojim fotoaparatom, kamerom i crtežima.

Nakon povrataka s putovanja slijedi analiza i odabir najuspješnijih radova kojima su učenici opisali svoje iskustvo.

Stručnim izletima učenici potvrđuju širok raspon sposobnosti, stječu snažan intenzitet kreativnog djelovanja i međusobnu povezanost radom u grupi, paru ili timu.