Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01/4877-814 Fax: 01/4877-808
Mob:
095/4877-235 ili 098/211-269
E-mail: marul@gimnazijamarul.hr

Individualni razgovori

 

Gimnazija Marul

Školska godina 2020./2021. 




   

RASPORED ODRŽAVANJA  INFORMATIVNIH RAZGOVORA  PREDMETNIH NASTAVNIKA S RODITELJIMA

         

Rd.br.

Nastavnik

Predmet

Dan u tjednu i vrijeme

Kontakt (za najavu)

1.

Marko Ardizzone

Povijest/Etika

Ponedjeljak 

11:30- 12:15

markoardizz@hotmail.com

2.

Katarina Bačić

Engleski jezik/Njemački   jezik

Srijeda 

9:30- 10:30

kbacic@gimnazijamarul.hr

3.

Matea Baković Andrić

Hrvatski jezik 

Ponedjeljak 

9:45- 10:30

matea.andric6@skole.hr

4.

Stela Barović

Matematika

Utorak

 9:30-10:30

stelabarovic@gmail.com

5.

Ozana Bijelonjić

Glazbena umjetnost

Utorak

 10:00-11:00

obijelonjic@mioc.hr

6.

Danijel Deverić

Katolički vjeronauk

Srijeda 

10:30- 11:30

danijel.deveric@skole.hr

7.

Ivan Jira

Tjelesna i zdravstvena kultura

Srijeda 

9:30- 10:30

ijira@mioc.hr

8.

Vilim Jurković

Informatika

Petak 

14:00- 14:45

vilim.jurkovic@skole.hr

9.

Dejan Kunovac

Fizika

Srijeda 

13:50- 14:35

dejan.kunovac1408@gmail.com

10.

Mihaela Marceljak- Ilić

Biologija

Srijeda

8:00- 9:00

(online- Zoom)

mihaela.marceljak-ilic@skole.hr

11.

Vanja Novaković

Kemija

Četvrtak 

11.30-12.15

vanja.novakovic@skole.hr

12.

Goran Osmanović

Latinski jezik

Utorak 

9:45-10:45

goran.osmanovic@skole.hr

13.

Dobrila Pogačić

Matematika

Srijeda 

14:00- 14:45

Najava preko  razrednika

14.

Antonia Runje Jelić

Hrvatski jezik 

Utorak 

12:15- 13:00

antoniarunje@yahoo.com

15.

Berislav Rusan

Geografija

Četvrtak 

13:05-13:50

brusan@mioc.hr

16.

Kristina Rismondo

Likovna umjetnost

Utorak 

15:35-16:10

kristina.rismondo@gmail.com

17.

Franjo Soldo

Logika/Sociologija/

Filozofija/Politika i gospodarstvo

Ponedjeljak

 12:20- 13:05

franjo.soldo@skole.hr

18.

Antonia Zrilić

Psihologija

Utorak 

11:00- 12:00

antonia.zrilic@skole.hr

 

Napomena:

Individualni razgovori s nastavnikom se održavaju u danom terminu, ali uz obveznu  prethodnu najavu predmetnom nastavniku.

Način održavanja informativnog razgovora ovisi o dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Podijeli: