Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01/4877-814 Fax: 01/4877-808
Mob:
095/4877-235 ili 098/211-269
E-mail: marul@gimnazijamarul.hr

Maturalno putovanje

Maturalno putovanje
Nakon pauze, koja je potrajala gotovo dvije godine, u kojoj nismo imali maturalce i većinu terenskih nastava, napokon je došlo do uvjeta u kojima je omogućena organizacija maturalaca. Odlučili smo se za Istru, a naš 4.a je tamo boravio s profesorima Bačić, Ardizzone, Soldo, Barović i Jira od 1.9. do 4.9. 2021. godine.

Kako uopće riječima izraziti kako smo se dobro proveli i koji dio je bio najbolji? Je li to bilo razgledavanje prelijepih centara gradova Rovinja, Poreča i Pule? Jeli to bio boravak u pulskoj areni, slušajući priče o gladijatorskim borbama Rimskog Carstva? Možda je to bio posjet Raši i Labinu te obližnjem ulazu u rudnik i fascinacija pričama o specifičnosti života labinskih rudara kroz povijest. Možda pak ludiranje u aquaparku Istrlandia? Neki su vježbali u hotelskoj teretani pa im je možda to ostalo u najboljem pamćenju? Nekome možda odbojkaška partija između učenika i profesora (koja je unatoč napetim trenutcima, završila miroljubivim neriješenim ishodom)? Nekima je možda to ipak posjet hotelskom discu?

Pogledajte slike i sami procijenite koji dio nam je bio najbolji 😄
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podijeli: