Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01/4877-814 Fax: 01/4877-808
Mob:
095/4877-235 ili 098/211-269
E-mail: marul@gimnazijamarul.hr

Terenska nastava – Sljeme

Terenska nastava – Sljeme

Nakon više od jedne godine mirovanja po pitanju izvanučioničke nastave, naši učenici prvog, drugog i trećeg razreda ponovno su u akciji. Uzevši u obzir epidemiološke preporuke, umjesto dalekih hrvatskih ili inozemnih gradova, ovoga puta odlučili smo se za posjet lokaciji koja se nalazi u relativnoj blizini škole. Terenska nastava iz Matematike, Povijesti, Etike, Tjelesne i zdravstvene kulture te Njemačkog i Engleskog jezika, održana je na Sljemenu, a nju su s učenicima proveli profesori Barović, Ardizzone, Bačić i Jira. Naši učenici su na početku Bikčevićeve staze dobili upute profesora za pojedine predmete, nakon čega je uslijedilo pješačenje do planinarskog odmorišta “Puntijarka”, gdje su učenici i profesori iskoristili slobodno vrijeme za hranu, piće i rekreaciju. Toplo i ugodno vrijeme bilo nam je saveznik! 

 

 

Podijeli: