Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01/4877-814 Fax: 01/4877-808
Mob:
095/4877-235 ili 098/211-269
E-mail: marul@gimnazijamarul.hr

POZIV NA UPIS U GIMNAZIJU MARUL 

POZIV NA UPIS U GIMNAZIJU MARUL 
 
Poštovani roditelji i poštovani učenici, 
 
pozivamo Vas na upis u Gimnaziju Marul! Gimnazija Marul provodi nastavni plan i program za opću, jezičnu i matematičko-prirodoslovnu gimnaziju. Odlikuje se izuzetno motiviranim i kvalitetnim nastavnicima koji provode individualizirani pristup svakom učeniku ovisno o njegovim mogućnostima i afinitetima. Učenici uče engleski i njemački jezik kao obvezne predmete, a u Centru za strane jezike, koji je i osnivač gimnazije, imaju mogućnost pohađati još jedan strani jezik po svom odabiru. 
 
Od prvog razreda nudimo pripreme za državnu maturu, a naši učenici redovito s uspjehom polažu ispite državne mature na ljetnom roku te upisuju željene fakultete. Također, u školi potičemo osobni rast i razvoj, redovito održavamo razne edukativne radionice i organiziramo brojne izvanškolske aktivnosti kao i posjete određenim ustanovama. 
 
VESELIMO SE VAŠOJ PRIJAVI I ČEKAMO VAS!
 
 
Podijeli: