Tel: 01/4877-800 Fax: 01/4877-808
Mob:
098/211-269

Osnivač Gimnazije Marul: CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Obavijest o nastavi na daljinu

Poštovani roditelji i dragi učenici,

obavještavamo Vas da, u skladu s Odlukom o obustavi izvođenja nastave u visokim učilištima, srednjim i osnovnim školama te redovnog rada ustanova predškolskog odgoja i obrazovanja i uspostavi nastave na daljinu (NN 29/2020), od ponedjeljka ne održavamo nastavu u školi, nego na daljinu putem platforme Teams iz paketa Office365.

Kad CARnet u suradnji s Microsoftom ukloni trenutne poteškoće (predvidivo do ponedjeljka), ovdje ćemo objaviti poveznice preko kojih će se učenici uključiti u virtualne učionice. Također, ovdje će biti objavljen raspored održavanja virtualne nastave nakon što dobijemo potrebne informacije od Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Bilo kakve druge ključne ili hitne informacije razrednici će javljati mailom, a za sve ostale informacije Vas molimo da pratite web stranicu škole.