Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01/4877-800 Fax: 01/4877-808
Mob:
098/211-269
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Osnivač Gimnazije Marul: CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Preporuke postupanja vezane uz nCoV bolesti (Korona virus)

Preporuke postupanja vezane uz nCoV bolesti (Korona virus)

S obzirom na zdravstvene preporuke i primarni cilj prevencije i zaštite zdravlja, ovim putem skrećemo pozornost na važnost higijenskih navika učenika i zaposlenika škole te upućujemo naše djelatnike, učenike i roditelje da se za sva pitanja vezana uz aktualnu temu širenja Korona virusa pravovremeno informiraju na web stranici Ministarstva zdravstva.

Također, objavljujemo i preporuku postupanja Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo u odgojno-obrazovnim ustanovama (dječjim vrtićima, školama i đačkim domovima) – Specifične mjere zaštite vezano uz nCoV bolesti (COVID-19) .    

Smatramo nužnim istaknuti da osobe, koje su unazad 14 dana boravile u područjima zahvaćenim Korona virusom (Kina, Hong Kong, talijanske pokrajine Lombardija, Veneto, Emilia Romagna i Piedmont te Japan, Iran, Singapur i Južna Koreja) te razvile respiratorne simptome, nikako ne smiju ići u odgojno-obrazovne ustanove te se odmah moraju javiti svom izabranom liječniku.

Podijeli: