Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Posjet domu za nezbrinutu djecu Kuća sv. Terezije od Malog Isusa

Posjet domu za nezbrinutu djecu Kuća sv. Terezije od Malog Isusa

Dana 18. prosinca 2019. naši učenici su u pratnji prof. Petre Pervan i prof. Franje Solde posjetili dom za nezbrinutu djecu Kuća sv. Terezije od Malog Isusa na zagrebačkom Vrhovcu. Tom prigodom naši učenici su odnijeli prikupljene stvari (slatkiše, školski pribor, higijenske potrepštine, trajnu hranu, sokove i voće) koje su u sklopu humanitarnog i volonterskog rada prikupili kao pomoć tijekom prosinca. Kroz igru, razgovor i smijeh sa štićenicima doma vrijeme posjeta brzo je prošlo. Rastanak s djecom bio je težak ali uvjereni smo da će naši učenici i ubuduće pokazivati veliko srce i da će posjeta i druženja biti još.

 

Podijeli: