Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Smotra sveučilišta

Smotra sveučilišta

U četvrtak 21.11.2019. učenici četvrtog razreda su u pratnji školske psihologinje Petre Pervan posjetili Smotru sveučilišta koja se održala u Studentskom centru.

Smotra se svake godine organizira za učenike završnih razreda srednjih škola, studente i ostale zainteresirane s ciljem informiranja o studijskim programima, smještaju i studentskom životu u Zagrebu. Ove godine su naši učenici imali priliku doznati nešto više o 31 fakultetu i 3 umjetničke akademije sa Sveučilišta u Zagrebu te drugih visokih učilišta iz Zagreba i Republike Hrvatske.

Posjet Smotri dio je profesionalnog informiranja i orijentacije koji bi učenicima trebali dati uvid u to koliko se njihove želje i sposobnosti podudaraju s onim što bi oni profesionalno voljeli raditi u životu.

Podijeli: