Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Izlet u Karlovac i Rijeku

Izlet u Karlovac i Rijeku

Ove godine također nastavljamo s našom tradicijom jesenskih izleta! Ovog puta su destinacije bile Karlovac i Rijeka, a sudjelovali su prvi i drugi razred naše škole. U Karlovcu smo obišli sa stručnim vodstvom poznati akvarij riječne ribe “Aquatica”, nakon čega smo nastavili put prema Rijeci. U Rijeci smo došli do Astronomskog centra, gdje smo gledali projekciju filma “Putovanje na Mjesec” i slušali predavanje na temu svojstava asteroida. Poslije toga uslijedio je obilazak najstarijeg hrvatskog marijanskog svetišta na Trsatu, a završili smo razgled šetnjom riječkim Korzom, poslije čega je uslijedilo slobodno vrijeme.

 

 

Podijeli: