Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

O predstavi “Ako kažeš, gotov si!”

Učenik 2. razreda Gimnazije Marul, Luka Würsching, gostovao je 23. rujna u TV emisiji Kod nas doma.

Luka je kao predstavnik Odbora mladih Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba, uz psihologinju Poliklinike Miu Roje Đapić, u emisiji pričao o predstavi koja se bavi međuvršnjačkim nasiljem – “Ako kažeš gotov si!”.

U režiji Krešimira Dolenčića premijera ove predstave bila je 27. rujna 2019. u Kazalištu Žar ptica. Psihologinja Mia Roje Đapić bila je stručna suradnica na predstavi, a djeca iz Odbora su sudjelovala na probama i u kreiranju sadržaja, kako bi predstava žrtve i počinitelje prikazala što vjernije ali etički prihvatljivo, te usklađeno s dobi ciljane publike – učenicima viših razreda osnovne škole.

O predstavi:  “Ako kažeš, gotov si!”

Lukino gostovanje u TV emisiji: