Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Izlet u Italiju

Izlet u Italiju

Na prijedlog naših učenika, organiziran je trodnevni izlet u Italiju koji je trajao od 12.9. do 14.9.2019. U pratnji profesora Franje Solde, Katarine Bačić i Marka Ardizzonea, učenici su posjetili Veneciju, Gardaland i Padovu. Na tom putu, osim zabave, učenici su usvojili i veliku količinu edukativnog sadržaja vezanog uz Italiju, navedene gradove, kao i najvažnije lokalitete u njima. Od lokaliteta koje su posjetili treba naglasiti Rivu degli Schiavonu, Piazza di San Marco i Ponte Rialto u Veneciji te Baziliku Sv. Antuna, trg Prato della Valle i samostan Sv. Leopolda Bogdana Mandića u Padovi. Najzabavniji dio našeg putovanja svakako je bio cjelodnevni boravak u parku Gardaland, a ovim spojem zabavnog i edukativnog učenici i profesori Gimnazije Marul napravili su još jedan u nizu uspješno odrađenih izleta.

Marko Ardizzone

Podijeli: