Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Terenska nastava: Aleja glagoljaša – Motovun

Terenska nastava: Aleja glagoljaša – Motovun

Lijepo vrijeme, koje je došlo na kraju neuobičajeno hladnog svibnja, profesori  i učenici Gimnazije Marul iskoristili su za terensku nastavu pod nazivom Aleja glagoljaša – Motovun.  Nastava je provedena 31.5.2019., a u njoj su sudjelovali učenici 1., 2. i 3. razreda.

 

 

Profesori i učenici su posjetili Roč, Aleju glagoljaša, Hum i Motovun. Osim edukativnog dijela, koji je bio bogat sadržajem, učenici su u malenom Humu i Motovunu imali slobodno vrijeme za kojega su posjetili restorane i slastičarnice. Po povratku u Zagreb i učenici i profesori su iskazali zadovoljstvo uspješno provedenom terenskom nastavom.

Podijeli: