Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: [email protected]

Osnivač Gimnazije Marul – CENTAR ZA STRANE JEZIKE VODNIKOVA®, ZAGREB

Dobro je činiti dobro – predavanje o dobrovoljnom darivanju krvi

Dobro je činiti dobro – predavanje o dobrovoljnom darivanju krvi

 

U srijedu, 17. travnja 2019., našu školu posjetio je predsjednik Udruge dobrovoljnih darivatelja krvi, gospodin Tomislav Glušić, te je na satu etike učenicima 4.a razreda održao zanimljivo predavanje o dobrovoljnom darivanju krvi. Naši maturanti su s velikim zanimanjem pratili predavanje te su imali priliku pitati sve što ih zanima o samom procesu darivanja krvi, a neki učenici su već i najavili da će postati darivatelji. Bio je to sat ugodnog druženja u kojem su naši maturanti uživali, a vjerujemo da su dobili dodatnu motivaciju da i oni postanu dobrovoljni darivatelji krvi i tako učine dobro djelo jer darivanjem krvi spašavamo nekome život.

Dobro je činiti dobro!

 

 

Podijeli: