Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Posjet obitelji Salaj u Čazmi

Posjet obitelji Salaj u Čazmi

Dana 21. prosinca 2018. godine, u pratnji svojih profesora i ravnateljice Javor, posjetili smo Božićnu priču obitelji Salaj u Čazmi. Nakon nastave, u popodnevnim smo satima krenuli u Čazmu. Po dolasku u Čazmu, razgledali smo imanje. Cijelo je imanje Salaj prekriveno s četiri milijuna šarenih božićnih lampica. Instalirani su raznoliki ukrašeni božićni likovi, Isusov grob i predivne velike jaslice koje su svi gledali s divljenjem. Naravno, kao i što je uobičajeno na takvim mjestima, imali smo mogućnost kupnje raznih suvenira te okrijepe. Jako smo se lijepo i kvalitetno družili te na taj način obilježili završetak prvoga polugodišta. Po završetku organiziranoga posjeta, u udobnom smo autobusu krenuli prema Zagrebu.

Designed & Developed by ThemeXpert