Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

ODRŽANO PREDAVANJE “VAŽNOST PROFESIONALNOG INFORMIRANJA” ZA UČENIKE GIMNAZIJE MARUL

ODRŽANO PREDAVANJE “VAŽNOST PROFESIONALNOG INFORMIRANJA” ZA UČENIKE GIMNAZIJE MARUL
U okviru Školskog programa profesionalnog informiranja i usmjeravanja u ponedjeljak 22.10. 2018., uz pratnju školske psihologinje Vlaste Lukačević, prijavljeni maturanti 4. a  i učenici 3.a  razreda, posjetili su Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri CISOK i  sudjelovali na interaktivnom predavanju “Važnost profesionalnog informiranja”.
Naši učenici  i učenice su tako imali priliku dobiti informacije od stručnih savjetnica Centra Cisok o čemu  je važno voditi računa pri odlučivanju oko izbora studija, informacije o mogućnostima i uvjetima studiranja, informacije o stanju na tržištu rada te o mogućnostima dobivanja stipendija za nastavak školovanja.
Designed & Developed by ThemeXpert