Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Izlet u Rijeku i Karlovac

Izlet u Rijeku i Karlovac
U utorak 29. svibnja 2018. učenici prvog, drugog i trećeg razreda naše škole  bili su na jednodnevnom izletu u Rijeci i Karlovcu. Iz Zagreba smo krenuli u 8 sati te smo nakon ugodne vožnje autobusom u Rijeku stigli u 11 sati. Najprije smo posjetili Astronomski centar gdje smo u planetariju pogledali zanimljivu projekciju te poslušali još zanimljivije predavanje. Nakon posjeta Astronomskom centru uputili smo se na Trsat u posjet svetištu Majke Božje Trsatske.
Na povratku smo se zaustavili u Karlovcu gdje smo posjetili akvarij slatkovodnih riba Aquatika.
Svi učenici su po povratku u Zagreb bili zadovoljni, a koliko je izlet bio zanimljiv može se  vidjeti na priloženim fotografijama.
Designed & Developed by ThemeXpert