Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Naš učenik Gaj Zvonimir Lopac treći na SFerakonu, dobitnik nagrade SFerica

Naš učenik Gaj Zvonimir Lopac treći na SFerakonu, dobitnik nagrade SFerica

SferaKon je najstarija i najveća hrvatska konvencija koja okuplja ljubitelje znanstvene fantastike, fantastike, horora i srodnih žanrova. U svojih četrdeset godina postojanja, SFeraKon je postao jedna od najvećih europskih SF konvencija, najveća u srednjoj i jugoistočnoj Europi. U sklopu konvencije, dodjeljuju se i nagrade Sfera najboljim autorima, a za nešto mlađe autore namijenjena je nagrada SFerica. Među mnoštvom pristiglih radova iz cijele Hrvatske, posebno se istaknula priča našeg učenika Gaja Zvonimira Lopca te je tako Gaj osvojio treće mjesto. Na samoj dodjeli pratila ga je mentorica profesorica Andrić.

Čestitamo Gaju i radujemo se njegovim novim uspjesima!

 

Designed & Developed by ThemeXpert