Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Dobro je činiti dobro!

Dobro je činiti dobro!

U četvrtak 3.5.2018. našu školu posjetio je predsjednik Udruge dobrovoljnih darivatelja krvi, gospodin Tomislav Glušić, te je na satu etike učenicima 4.a razreda održao zanimljivo predavanje o dobrovoljnom darivanju krvi. Naši maturanti su s velikim zanimanjem pratili predavanje o važnosti darivanja krvi u spašavanju ljudskih života.

Na početku sata predsjednik Udruge darivatelja krvi je svakom našem maturantu darovao prigodnu majicu te podijelio brošure, letke kao i pristupnice za članstvo u Udruzi.
Bio je to sat ugodnog druženja u kojem su naši maturanti uživali, a vjerujemo da su motivirani da i oni postanu dobrovoljni darivatelji krvi i tako učine dobro djelo jer darivanjem krvi spašavamo nekome život.
Dobro je činiti dobro!
Designed & Developed by ThemeXpert