Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Radionica “Kako uspješnije učiti”

Radionica “Kako uspješnije učiti”

U okviru Školskog preventivnog programa –  prevencije školskog neuspjeha, u srijedu 2. svibnja 2018., školska psihologinja Vlasta Lukačević, prof., održala je radionicu o strategijama učenja za učenike i učenice 1. a razreda pod naslovom “Kako uspješnije učiti?”.

Bila je to prilika da se učenici nešto više informiraju o zakonitostima motivacijskog ciklusa te, uz primjenu upitnika o navikama učenja, dobiju povratnu informaciju o svom rezultatu na pet dimenzija učenja. Učenici su također dobili i smjernice kako unaprijediti svoje vještine učenja i lakše postići željene rezultate.
Designed & Developed by ThemeXpert