Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

SHAKEspeare na EXit

SHAKEspeare na EXit

Kako bismo popularizirali čitanje školske lektire i potaknuli ljubav prema izvedbenim umjetnostima, naši su učenici 7. prosinca, pod vodstvom prof. Andrić i prof. Maloče, pogledali kazališnu predstavu SHAKEspeare na EXit. Radi se o komičnome presjeku Shakespeareova stvaralaštva u izvedbi trojca Živko Anočić – Saša Anočić – Marko Makovičić, a režiju potpisuje Matko Raguž, ujedno i umjetnički ravnatelj kazališta. Predstava se već nekoliko godina izvodi u Teatru Exit te je popraćena sjajnim kritikama i nagrađena mnogim nagradama, a ovaj smo put učenicima omogućili potpuno besplatne ulaznice.

 

Designed & Developed by ThemeXpert