Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Edukativna kampanja “VOLIM VITAMINE”

Edukativna kampanja “VOLIM VITAMINE”
Nakon što je u listopadu održana prva radionica u sklopu edukativne kampanje “Volim vitamine” koja se u suradnji s Udrugom za promicanje zdravog načina života “Zdravlje IQ” i uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja provodi u 11 zagrebačkih srednjih škola, u četvrtak 30. studenoga za učenike i učenice 1.a razreda održana je druga radionica o prehrambenim navikama te važnosti vitamina i minerala u razvoju organizma u adolescenciji. Održano je predavanje te izvršeno kontrolno mjerenje vitaminsko-mineralnog statusa svakog učenika te podjela školskog međuobroka kao primjera hrane bogate vitaminima i mineralima.
Predavanje za roditelje te prezentiranje rezultata mjerenja vitaminsko-mineralnog statusa učenika održat će se u prosincu.
Designed & Developed by ThemeXpert