“Prirodoslovni vikend u Plavom svijetu”

Terenska nastava za učenike sva četiri razreda naše škole se održala do 22. – 24. rujna 2017.  U suradnji s Institutom Plavi svijet i Lošinjskim edukacijskim centrom o moru, te uz mentorstvo doc.dr. sc. D. Lisičića, naši učenici su aktivno sudjelovali u četiri radionice na teme: Alge, Potraga za guštericom, Uzorak morske vode i GEO karakteristike morske obale, te u radionici na brodu “Potraga za dupinom”.
Tijekom jednodnevnog izleta u Mali Lošinj posjetili smo i Oporavište morskih kornjača te Muzej Apoksiomena u Malom Lošinju.

Učenike 1., 2., 3., i 4. razreda predvodile su njihove razrednice, a sve se odvijalo pod budnim okom naše profesorice Biologije, prof. Mihaele Marceljak Ilić.

U videu ispod možete vidjeti dobre dupine koje smo vidjeli tijekom plovidbe brodom po lošinjskom akvatoriju, a u nastavku i nekoliko fotografija koje će vam dočarati dobru atmosferu tijekom vikenda!

Evo i fotografije.

Designed & Developed by ThemeXpert