Privatna Gimnazija Marul, Vodnikova 12, 10000 Zagreb
Tel: 01 / 4877-800   Fax: 01 / 4877-808   Mob: 095 4877 235
E-mail: vjavor@gimnazijamarul.hr

Dan otvoreni vrata u Gimnaziji Marul

Dan otvoreni vrata u Gimnaziji Marul
U subotu 3. lipnja 2017. održan je Dan otvorenih vrata Privatne Gimnazije Marul. Uz zanimljivu prezentaciju o školi, koju je održala ravnateljica V. Javor, prof. savjetnica, osmaši su imali priliku razgovarati s profesorima i učenicima naše škole, sudjelovati u demonstracijskoj vježbi u kabinetu kemije te kvizu općeg znanja u informatičkoj učionici škole.

Bila je to prilika da budući srednjoškolci prikupe informacije koje su im važne za konačnu odluku o izboru srednje škole. Dobrodošli!

Dodatne informacije o upisima provjerite na slijedećem linku: http://www.gimnazijamarul.hr/marul/upisi/

 

Designed & Developed by ThemeXpert