Osnivač Gimnazije Marul
CENTAR ZA STRANE JEZIKE
VODNIKOVA®, ZAGREB

Posjet Institutu za medicinska istraživanja

Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada otvorio je svoja vrata za sve posjetitelje krajem studenog na adresi Zagreb, Ksaverska cesta 2.

Dvodnevnom događanju "Dani otvorenih vrata IMI 2015." koje je okupilo nešto više od 250 radoznalih posjetitelja prisustvovali su i učenici 1a razreda, koji su sudjelovali na interaktivnim radionicama, predavanjima s izvođenjem pokusa, kvizu znanja te stručnim prezentacijama laboratorijskog rada.

Informativni i edukativni sati protekli su u ugodnoj i opuštenoj atmosferi druženja svih sudionika.

Naši učenici o Gimnaziji Marul

"Pobijedila sam strah od odgovaranja. Razredi su manji, a profesori su uvijek spremni pomoći ako nešto ne razumijem. Poboljšala sam svoje rezultate iz kemije i geografije."

Dora Blaić

Vodnikova 12