Osnivač Gimnazije Marul
CENTAR ZA STRANE JEZIKE
VODNIKOVA®, ZAGREB

Zagrli za Guinness, zagrli za rijetke!

Zagrli za Guinness, zagrli za rijetke bolesti međunarodna je akcija u koju je Hrvatsku uključio Hrvatski savez za rijetke bolesti. Kampanja je u Hrvatskoj pokrenuta početkom prošle godine, povodom obilježavanja međunarodnog Dana rijetkih bolesti. Prikupljaju se fotografije zagrljaja i prijavili smo se za obaranje Guinnessovog rekorda u kategoriji najvećeg online foto albuma zagrljaja.

Profesori i učenici Gimnazije Marul su se također odlučili uključiti u ovu akciju, što zorno pokazuju naše fotografije. Pozivamo i Vas, dragi posjetitelji naše stranice da se priključite ovoj hvalevrijednoj akciji do 27. veljače 2016. Za više informacija o akciji i Savezu za rijetke bolesti slijedite link: http://www.rijetke-bolesti.hr/zagrli-za-guinness-zagrli-za-rijetke/

Naši učenici o Gimnaziji Marul

"Pobijedila sam strah od odgovaranja. Razredi su manji, a profesori su uvijek spremni pomoći ako nešto ne razumijem. Poboljšala sam svoje rezultate iz kemije i geografije."

Dora Blaić

Vodnikova 12