Osnivač Gimnazije Marul
CENTAR ZA STRANE JEZIKE
VODNIKOVA®, ZAGREB

Učenici I. razreda 2014./2015. o svojoj školi

"Predavanja nastavnika su zanimljiva, a upute za rad su jasne. Opušteniji sam i upamtim sve na satu pa ne moram učiti kod kuće."
 – Dominik Čretni

"Profesori su super! Škola mi je predobra! Ponosim se sobom što više ne kasnim na nastavu."
– Iris Kobeščak

"Profesori me motiviraju na učenje. Poboljšao sam ocjene u usporedbi s onima iz osnovne škole. Zadovoljniji sam, imam bolji osjećaj samokontrole, a i atmosfera u kući je bolja."
–  Jan Young

"Svima bih preporučio ovu školu jer je odlična i sve se može naučiti na satu."
– Josip Puljiz

"Škola mi pomaže da postanem zrela i odgovorna osoba. Ne kasnim više na nastavu i nemam više tremu kad odgovaram."
– Nika Likan Novak

"Počela sam više učiti i redovito pišem zadaće. Više se ne bojim testova i odgovaranja. Puno se može naučiti jer se profesori jako trude oko nas."
– Sanja Weber

Naši učenici o Gimnaziji Marul

"Pobijedila sam strah od odgovaranja. Razredi su manji, a profesori su uvijek spremni pomoći ako nešto ne razumijem. Poboljšala sam svoje rezultate iz kemije i geografije."

Dora Blaić

Vodnikova 12